WROCLAW, Raclawicka, dzialki - POMOCY Z KOTAMI!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 22, 2004 22:08 WROCLAW, Raclawicka, dzialki - POMOCY Z KOTAMI!!!

Witajcie,

Jak wiecie z dziewczynami stworzylysmy silna grupe ktora kotom ma pomagac. A ze dzisiaj przytrafilo mi sie wiec zaloze osobny watek dla tych futerek i tutaj, moze ktos zechce jak przeczyta :-)

2 tygodnie temu jadac z moimi kocinkami do weta, wzbudzily one duze zainteresowanie na przystanku. SPotkalam miedzy innymi starszego kulturalnego bardzo Pana, co powiedzial ze ma do oddania 2 kotki odchowane i ze musi dom im znalezc bo juz duze (3 miesiace, sztuk 2). W przyplywie serca dalam mu moj numer i obiecalam ze choc na forum ogloszenie wrzuce zeby pomoc kociaki wyadoptowac. Potem wkurzylam sie na siebie "Co? To ktos kotke rozmnaza a ja bede wydawac a on dalej mnozyl bedzie?!?" - myslalam i cieszylam sie ze nie dzwoni... Ale wlasnie godzine temu zadzwonil I BOGU DZIEKI ze dalam ten numer bo ja bardzo chce temu cudownemu Panu pomoc.

Okazalo sie ze koty on kocha bardzo, od 4 lat dokarmia, bo te kociaki co on ma do wydania to dzialkowe. Wszystkie jego kotki maja imiona ponadawane. Z tego co wiem kotow jest 3, mama i 2 male, ale moze byc wiecej... Okolica taka ze ludzie kotow nie lubia - pan sie zalil. Mowil ze jeszcze tylko 1 osoba dokarmia a inni to by otruli najchetniej.

Tu co wiem o kotkach:

----> mama Pyrtunia, buraska, ok 4 lata, Pan karmi ja od malenkosci, mowi ze 4 lata temu jako malenstwo przyprowadzila ją jej matka i koteczka tak "pyrtala" nozkami (w sensie starala sie biec bardzo szybko ;-) ) zeby dogonic mame ze on tak ja zaczal nazywac - Pyrtunia. Ta kotka jest dla niego oswojona, glaskac sie daje, ale do innych nieufna bo chyba ma niemile przezycia z ludzmi dzialkowymi co do kotowy bywaja okropni :-(

(Moze Pyrtunie ktos tez bedzie chcial, ale to wymagaloby cierpliwosci bo to kot od 4 lat dzialkowy wiec nie wiem jak byloby z przestawieniem jej na dom.)


----> koteczka Kulka 3 miesiace, burasek prazkowany. Wiek podaje w przyblizeniu, ten Pan tak ja opisal, ze juz je sama i to dobrze je, nie ze zaczyna dopiero i ze mniej wiecej tyle maja (on chyba wie bo je karmi regularnie od 4 lat wiec zna koty)


----> jej braciszek 3 miesieczny, czarny kocurek o zlotych oczach. Zapomnialam imienia.... :-( Koteczki sa ponoc do niego oswojone, przed ludzmi z dzialek nauczyly sie uciekac.

(Nie wiem na ile plec kociakow jest pewna bo nie wiem jak dokaldnie on sprawdzal i czy sie zna)

Zaczyna sie robic coraz zimniej... Zal mi tych kotkow. Z tym Panem ustalilam, ze napisze na forum o jego podopiecznych i postaram sie pomoc. Mam jego namiary. Powiedzialam ze kociakom postaram sie pomoc w znalezieniu domu, a kotke trzeba wystarylizowac. Pan przytaknal i zaoferowal sie ze zlapie i zawiezie do schroniska na sterylke (czy gdziekolwiek do gabinetu) a pozniej wypusci znow na dzialke, byleby sterylka darmowa byla bo to starszy czlowiek, nie wiem czy juz nie na emeryturze lub rencie wiec pewnie milionow nie ma, zreszta kto ma.... :-( On mowi ze co chwile ona ma mlode i on wydaje, ilez tak mozna przeciez... Wiec my mu jakos te sterylke pomozemy zorganizowac dla Pyrtuni.


POMOCY POTRZEBUJĘ TAKIEJ:

----> jezeli ktos mialby dom tymczasowy gdzie moznaby maluchy przechowac bo teraz tak zimno...

----> jezeli wiece o kims kto chce koteczka, dajcie mi prosze znac... to pierwsza moja taka akcja ale bardzo chce pomoc temu czlowiekowi dobremu


Zdjecia beda za kilka dni, bo miki mieszka blisko w miare i pojedzie zrobic. :-)


dziekuje Wam z gory bo wiem ze mozna na Was liczyc kochani :-)
Ostatnio edytowano Pon lis 22, 2004 23:03 przez Lena, łącznie edytowano 2 razy

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 22, 2004 22:15

prosimy o kciuki za domy dla kociaków a za kilka dni będą zdjęcia
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1751
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto lis 23, 2004 16:58

Do góry do góry !!!
Obrazek
oraz masa kociąt do kochania www.kociezycie.pl

kulka

 
Posty: 929
Od: Pon lip 05, 2004 14:24
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 23, 2004 20:06

Hej Wrocławianie, miłośnicy Kotów łączcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

Oliwka

 
Posty: 858
Od: Pon wrz 27, 2004 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 24, 2004 13:33

No i jak tam małe kicie? Trzymam za nie kciuki :)

eulalia

 
Posty: 510
Od: Czw wrz 23, 2004 11:09
Lokalizacja: Czeladź

Post » Śro lis 24, 2004 14:17

bedziemy mame sterylizowac jak najszybciej

kociaki na razie nie wiem jak, zdjecia dopiero z koncem tygodnia miki jedzie zrobic to koty obejrzy

szukamy chetnych na maluchy :-)

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 25, 2004 20:28

Za działkowe zawsze trzymam kciuki :wink:
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie przywitają"
"Stajesz sie odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"
Obrazek
Inek i Kropek czyli Chłopaki

Corn

 
Posty: 959
Od: Wto sie 31, 2004 13:45
Lokalizacja: Poznań-Plewiska

Post » Czw lis 25, 2004 20:29

Kciuki za nowe domki :wink:
Aga
Obrazeki Mruczek

aga_a

 
Posty: 45
Od: Czw lis 25, 2004 20:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 25, 2004 21:51

dzieki za podbijanie :-)

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka, Silverblue i 176 gości