Mam trzeciego kota do piątku:-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 14, 2004 11:22 Mam trzeciego kota do piątku:-)

Hejka:)))

Słuchajcie kochanie - mój TZ dał się ubłagać i do piątku jest u nas na przechowniu trzecia kicia. 8)

1,5 roczna syjamka - piękna (kawa z mlekiem + czekoladowa mordka, łapki i ogon).

Trafiła do schroniska niedawno i jak mozna bylo sie spodziewać - szybko znalazła dom (takie niespotykane piękności mają o niebo łatwiej).
Jednak dopiero w piątek kobieta może po nią przyjechać.

No i tu zaczęły sie schody bo kocica niewsyterylizowana i zaczęły sie koło niej kręcic rózne "hodowlane" hieny, a kobiety w schronisku powiedziały, ze nie moga zwierzęcia "zarezerwować" - jeżeli jest chętny - to wydają.

No więc, zeby kicia nie daj boże nie rodziła co sezon małych, które na allegro za 300 zł będą sprzedawane - trafiła na te pare dni do mnie:)

Najpierw cały czas pakowała mi się na kolana. Potem zapakowała się za pralkę i cały czas tam siedzi:)

Ale jej nie przeszkadzam. Postawiałm jedzonko, wodę, śmietankę z żółtkiem i niech dochodzi do siebie - bo przecież w piątek kolejna zmiana miejsca.

No i muszę pochwalić moje koty !! Trzymają super fason:) Nie fuczą, nie prychają, nie obrażają sie na nikogo, nie ganiają gościa - zachowują się jak na prawdziwych gospodarzy przystało :)))
Obrazek
oraz masa kociąt do kochania www.kociezycie.pl

kulka

 
Posty: 929
Od: Pon lip 05, 2004 14:24
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 14, 2004 11:35

No po prostu jesteście kochani!

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro lip 14, 2004 11:37

no to fajnie :)
a czy w schroniskach nie sterylizują ?
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Śro lip 14, 2004 12:18

Maryla pisze:no to fajnie :)
a czy w schroniskach nie sterylizują ?


Oczywiscie, że sterylizują :roll: tak jak nie usypiają zdrowych kociąt.

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dino&felek i 268 gości