Koka,Marysia,Ola oraz Drops :)))kilka zdjec

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 28, 2004 11:07 Koka,Marysia,Ola oraz Drops :)))kilka zdjec

witam raz jeszcze wszystkich serdecznie

ponieważ moje koteczki są coraz zdrowsze a ja coraz mniej zmartwiona ich paskudnym choróbskiem, chciałabym w końcu nas przedstawić,troche moze nie po kolei, ale mam nadzieję ze mi wybaczycie :D

Na początek troszku o mnie : Mam na imię Natalia, mam 25 lat i od kilku lat mieszkam i pracuję w Poznaniu
W tym roku spotkały mnie i spotkają najwazniejsze sprawy w momim zyciu. W sierpniu wychodzę za mąż :lol: - a w maju i czerwcu pojawiły sie dwie miłości mojego życia , czarna Koka i rysiowata Marysia. Tyle o mnie i tak chyba za dużo :oops:

Koka trafiła do mnie a ja na nią poprzez ogłoszenie w internecie. ( Co ja bym bez tego neta zrobiła ).

zanim pojawiła sie koka w maju , rozmowy o kocie z TZ trwały od wrzesnia i na kazdy mój argument było stanowcze NIE była nawet próba przekupstwa , chciał jakies głosniki subbufery wiec wziełam na raty przyniosłam do domu zapytałam kiedy moge miec kicie a on na to ze nie mogę

a w maju zaczeło sie wszystko od swinki wietnamskiej
bylismy u znajomych , kolezanka zapytala mnie jakie zwierzatko mogła by chciec wiec zazartowałam zeby kupiła sobie swinke wietnamską
na to moj Piotr stwierdził ze na swinke to on sie zgadza
potwierdziłam to jeszcze kilka razy przy swiadkach
i na drugi dzień zaczełam poszukiwania swinki i zaczęłam czytac na temat swinek
poniewaz te słodkie istotki waza ok 30 -do zapasionych- 70 kg szybko zreazygnowałam z tego pomysłu
ale ..... Tz o tym nie powiedziałm , przez tydzień nawiałam o swinkach a on robił wielkie przerazone oczy ale głupio mu było po raz drugi złamac obietnice
wierzcie mi był naprawde zdruzgotany, znajomi byli wtajemniczeni i tez cały czas mu dogadywali w tym temacie
po tygodniu stwierdziłam ze koniec kary i ze juz mu niedługo powiem ze nie bedzie swinki i w tym czasie wpadło mi w oczy ogłoszenie o kotkach i stwierdziałm ze jest to dobry moment

przwiozłam malą czarną kulkę , ugotowałm obiad , piwo do lodówki, i czekałm na powrót Tz

Piotr jak wpadł do domu i zobaczył moją mine zapytał gdzie jest swinia i zaczął biegac po mieszkaniu , pokazałm Kicię i widziałm ze mu ulzyło , sam zreszta potem sie przyznał za jak zobaczył kicie to az mu sie błogo zrobiło



koka po przywiezieniu do domu od razu zasnęła, spała kilka godzin a po obudzeniu sie zaczęła zwiedzać mieszkanko, bardzo ostroznie oczywiście.
na moje niecierpliwe próby głaskania ja i brania na ręce :lol: szybko uciekała i chowała sie za tapczan , wiec dałam jej pomimo wielkiego żalu z mojej strony świety spokój
na drugi dzień zaczęły sie dopiero harce i zabawy.
i moj szał zakupów kocich na allegro i w najblizszych zoologicznych :lol:
Ciag dalszy historii Koki , Marysi i mnie J

Koka bardzo szybko owineła sobie wszystkich domowników wokół pazurków :D . Mój chłopak Piotr – osoba która niby nie lubiła kotów – stwierdził ze nasza jest super, wiec odetchnełam z ulga,
Koka była od samego poczatku słodka i cudowna, jak dobrze wychowany kotek załatwiała się od razu do kuwetki. Ja jestem osobą przytulalską i miałam nadzieję ze taki kotek mi się trafi a moja Koka .... no cóż jest wielka indywidualistką i jak chce do da się pogłaskać :lol:
Na początku bardzo lubiła się ze mną i tylko ze mną bawić w specyficzny sposób czyli rzucała się na moje ręce i nogi wbijajac się zebami i pazurami. Wyglądałam jak bym się masowała drutem kolczastym :twisted: Zaczełam szperać po necie i ksiazkach co w takiej sytuacji robić. Najczesciej powtarzaną radą było wziecie drugiego kotka. Bardzo mi ta rada przypadła do gustu :wink: , był tylko jeden tyci-malutenki problem co na to mój Piotr, jeden kot owszem a dwa....?
Zaczęłam o tym intensywnie mysleć, w miedzy czasie okazało się ze mój luby w lipcu wyjeżdza na delegacje za granice na dłużej, stwierdziłam że maleństwo pojawi się wtedy :P
Zaczęłam się rozgladac za maleństwem i znalazłam ogłoszenie na allegro ze ktos odda kotki. Wymarzyłam sobie tym razem szarego pregowatego tygyska, i tam takie własnie były, sami rozumiecie ze cięzko było mi się powstrzymać zyby zadzwonic tam zpytaniami ;). Zadzwoniłam i umówilam się na spotkanie i wybranie maleństwa po które przyjechałabym za miesiąc. Pojechałam zobaczyć i w rece jako jedna z pierwszych trafiła mi się Marysia. I tak już została na tych rękach. Poczułam ze to ta, chociaz nie jest szara, ale to przeciez nie o kolor chodzi, serce wybrało. Oczywiście skończyło się to tym ze od razu zabrałam ją do domku. Piotr troche marudził i się denerwował, ale tylko chwilę do momentu jak ją zobaczył. Wie przeciez kogo sobie wybrała na zonę :D wiec wie ze inaczej zrobic nie mogłam. Tak trafiła do nas moje drugie szczescie Marynia. Nie mogło być inaczej i nie wyobrazam sobie ze mogłoby być inaczej :D :D 8O
Ostatnio edytowano Czw cze 09, 2005 18:55 przez NattyG, łącznie edytowano 95 razy

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Pon cze 28, 2004 14:59

Witaj nataliaden! :D
Milo mi Ciebie poznac ! :D
Tez mam 25 lat, jestem z Poznania i tez mam dwa koteczki :wink:
Twoje maluchy sa bardzo slodkie i sliczne !! :D
Masz moze wiecej fotek? :)
Skad jestes dokladnie i czy bedziesz na spotkaniu poznanskim 17 lipca ? :D

No i przesylam mizianki dla kociakow! :D
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Pon cze 28, 2004 15:17

jestem z wildy- ul saperska
jesli spotkanie będzie 17 lipca to sie wybieram :lol:
zdejc mam duuuuuzo
bede uzupełniała ten wątek na bieżąco- ale robie to w pracy :D :oops: wiec jak tylko sie wyrwę na chwilke , albo juz systematycznie jak bede miała neta w domku- niby od lipca

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Pon cze 28, 2004 15:42

Hej! :)
Miziaki dla tych słodziąt dwóch z podpisu
Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii.
Moje koty
Obrazek

sheanan

 
Posty: 572
Od: Pon paź 27, 2003 14:39
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 29, 2004 23:43

Witam poznaniankę :D

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 30, 2004 0:14

Serdecznie pozdrawiam :D
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań


Post » Śro cze 30, 2004 13:13

daj linki zamiast zdjęć - proszę...

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Śro cze 30, 2004 13:15

jak mam to cofnąc , chciałam dac tylko linki

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Śro cze 30, 2004 13:17

w prawym górnym rogu masz zmień wejdz tam i zlikwiduj [img]i[/img] wszedzie

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Śro cze 30, 2004 13:21

uff udało sie ... przepraszam :oops:

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Śro cze 30, 2004 13:47

Bardzo fajne fotki ! :D
I sliczne kociaczki.... zwlaszcza burasek! :lol:
Eh...mam slabosc do takich :wink:
Wymiziaj je ode mnie koniecznie! :D
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Śro cze 30, 2004 13:48

Witam :lol: sliczna parka :lol:
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Śro cze 30, 2004 14:05

Śliczne cudeńka. Witaj!
Obrazek PumaObrazekOhana
Koty i psy ;) są jak powietrze: wszędzie ich pełno i nie da się bez nich żyć...

Aki

 
Posty: 1610
Od: Pon paź 06, 2003 8:50
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 30, 2004 14:10

Czesc :D Pieknie sie razem prezentuja :D

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 529 gości

cron