Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob gru 17, 2022 19:08 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w drodze do DS-u.

Cieszę się z Frodusia. Niech mu się żyje zdrowo i szczęśliwie :1luvu:
W adopcjach kotów od dawna kompletna zapaść. Prawie brak reakcji na ogłoszenia, kilka telefonów w ciągu paru miesięcy, z tego jeden odpowiedni. Niezależnie od urody kota nigdy nie wiadomo, ile poczekasz na dom, który rozumie sens zabezpieczeń.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 10 >>

Post » Sob gru 17, 2022 19:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w drodze do DS-u.

Frodo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34367
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Sob gru 17, 2022 21:09 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w drodze do DS-u.

Super wiadomość
Bardzo się cieszę że Frodo znalazl cudowny domek. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25580
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 18, 2022 7:36 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w drodze do DS-u.

Dobra wiadomość. Mam nadzieję, że Państwo napiszą jak kotek :ok:

aga66

 
Posty: 6193
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie gru 18, 2022 8:13 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w drodze do DS-u.

Na pewno będę domagać się wieści i zdjęć z nowego domu Frodo. Wieczorem dzwoniłam, ale dopiero dojeżdżali do domu, bo warunki na drodze fatalne. Frodo był bardzo grzeczny, był spokojny, dawał się głaskać w transporterku. Usłyszałam, że jest lepiej niż się spodziewali. To naprawdę cudowny kotek. Nie zapowiadał się na takiego, ale miłość czyni cuda. On miał traumatyczne przeżycia, ale uwierzył, że człowiek nie musi być zły, że nakarmi, przytuli, pobawi się, nie zrobi kotu krzywdy. Frodo będzie miał dwie pary rąk do głaskania, zabawki, które zna i jakieś nowe, miękkie posłanka, powinno być dobrze. Czekam na wieści.
Mam nadzieję, że rudasek u p.Izy też będzie szczęśliwy i szybko znajdzie domek. Oczywiście trzeba będzie go obsłużyć weterynaryjnie, ale wygląda na zdrowego.
P.Iza znowu wyhodowała owies dla moich kotów, cieszy się powodzeniem, a ja miałam odrobinę sprzątania :mrgreen:
Niedługo wybieram się do Kulek. Nie wiem, czy kotki przyjdą, bo zimno bardzo, ale przecież muszą coś jeść. Tylko Sreberko pojawia się regularnie. Od wtorku ma być odwilż. Będzie potop, jeśli te zwały śniegu zaczną się topić.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55133
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 18, 2022 10:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25580
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 18, 2022 11:07 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Dziękuję :1luvu:
Mróz dzisiaj, ale niewielki. Byłam u Kulek, przykro było mi zauważyć, że piękny, dorodny świerk złamał się w połowie pod naporem śniegu :cry: Rósł na pewno wiele lat, był piękny.
Sreberko czekała na posiłek, podjadła sobie , ale żadnej kotki poza nią nie widziałam. Dzwoniłam dzwonkiem, kiciałam, bez skutku. Dopiero, kiedy już odchodziłam, zobaczyłam Jagódkę na parkingu pod samochodem. Troszkę już zdziczała, bała się podejść. Dałam jej jedzenie obok samochodu i ładnie jadła. Ładnie wygląda, nie jest wychudzona. Lilii nie widziałyśmy od ponad tygodnia :cry: , a kociej mamy już nawet nie pamiętam :cry: Jedzenie znika, dzisiaj wyrzuciłam tylko odrobinę zamarzniętej mokrej karmy. Tam jednak są i ptaki, możliwe, że one też coś zjadają. Nic, trzeba czekać na poprawę pogody, kotki są dobrze odżywione, jakoś powinny dać radę.
Wyszłam rano do gołębi i jak w "Ptakach", prawie mnie obsiadły, były bardzo głodne. Daję im teraz więcej ziarna, bo przecież nic nie znajdą pod śniegiem, a i karmiciele się wykruszyli.
Z domku Frodo nie mam jeszcze wieści, najwyżej wieczorem zadzwonię. Rudasek u p.Izy jest kochany, bardzo grzeczny, niczego nie zrzuca. Lubi gapić się przez okno, nawet spał na parapecie. Niepokojąca jest jednak dość rzadka kupka. Wszystko la w kuwecie, kotek jest czyściutki. Może to być efekt odrobaczania, jutro będę wiedziała, kiedy i czym został potraktowany.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55133
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 18, 2022 11:39 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Powodzenia Frodusiu w swoim domku :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 73203
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 18, 2022 11:56 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Dostałam sms-a, że Frodo pojadł sobie, kuweta zaliczona, kotek mruczy i wszystko idzie gładko. Bardzo się cieszę. Wybrali sobie kota nie ze względu na jego wygląd, ale charakter. Myślę, że się nie zawiedli, bo Frodo to jeden z najmilszych kotów, z jakimi miałam do czynienia.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55133
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 18, 2022 15:03 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Frodo, tak się cieszę! I popatrz, jesteś niemal moim sąsiadem :)

Bądź szczęśliwy, koteczku, i niech Twoi Duzi szczęśliwi będą z Tobą! Miau!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11349
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 18, 2022 16:04 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

To jakby przedmieście Krakowa, prawda? A całkiem sporo moich byłych tymczasów mieszka w Krakowie. W Warszawie więcej. Rzadko kiedy koty jadą do innych miast, z wielu względów.
Renia pisała, że boi się, aby Frodo przez stres związany z przeprowadzką nie zaczął znowu siusiać. Nie sądzę. W tego kota włożyłam mnóstwo pracy, bardzo go pokochałam i kot to czuł. Trzeba umieć odczytywać sygnały, jakie kot wysyła, co lubi, a czego należy unikać. Na początku próbowałam go brać na kolana na siłę i głaskać, co okazało się błędem. Potem dałam mu spokój, majtałam wędką, rzucałam piłeczki, przysmaczki i powolutku zaczął mi ufać. To tak się fajnie pisze, ale ponad trzy miesiące chodziłam do niego trzy razy dziennie, przynosiłam nowe zabawki, jedzenie, które lubił..itd. Zawsze byłam o tych samych porach, to ważne. Renia, która przyjechała drugi raz, nie poznała tego kota i zakochała się, tak mi powiedziała. Felliway też pewno pomógł. Na Jagódkę znalazłam inny sposób- zabawę. Nigdy w życiu nie złapałabym jej na jedzenie w klatce -łapce, a na wędkę się udało. Do niedawna też było i jedzenie i zabawa, nawet wspólna z Lilą, ale zimowa aura trochę nas cofnęła, no i Lila nie przychodzi :( Byle do wiosny :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55133
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 18, 2022 18:24 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Powodzenia kocie, kciuki za kocice, niech sie pojawiaja i dobrze maja :).
Niesamowita jestes, takim rzutem na tasme, tuz przed swietami Frodo na swoim, gratki.

FuterNiemyty

 
Posty: 3780
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Nie gru 18, 2022 19:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

ewar pisze:To jakby przedmieście Krakowa, prawda?

Prawda. Administracyjnie to osobne jest, ale wchodzi w skład aglomeracji krakowskiej.
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11349
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 19, 2022 7:35 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Nie mam nowych wieści o Frodo, będę dzisiaj dzwonić.
A to kiepskie zdjęcia rudaska u p.Izy. Wpadłam tam na chwilę, zaniosłam jedzenie i żwirek. Kot od razu poszedł do miski i ze smakiem jadł mięso. Zupełnie nie chciał pozować. Potem był zajęty zabawą. On potrafi pięknie bawić się wszystkim. Znalazł gdzieś piszczącą myszkę po Bratku, która go zafascynowała. Zwinięty papierek też jest zabawką. Kotek jest troszkę zaniedbany, ale nie wychudzony. Muszę mu podciąć pazurki, ale zrobię to w dzień.
Obrazek
Obrazek
Do starej wędki przywiązałam szeleszczącą piłeczkę i było tak
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55133
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon gru 19, 2022 9:22 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo w DS.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25580
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości