Toruńskie koty- 10 już uratowanych :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 09, 2007 16:11

Kotulki, nie spadajcie, próbuje załatwić dla Was jakies lokum, ale... Czemu mam wszystkich znajomych mieszkających w blokach :placz:
Obrazek
Naszym kotom się przelewa - darowiznę na konto!
Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń
47 1940 1076 3018 9272 0000 0000

Igulec

 
Posty: 4284
Od: Wto mar 28, 2006 21:15
Lokalizacja: Kocia Dolina Filia Inowrocław

Post » Pt lut 09, 2007 20:47

reddie to niesamowite, ty Duza jednak wspaniala jestes. kluska kiedys opowiadala o takiej jednej Duzej, ktora super laska byla. i zal bylo jej sie rozstawac, byla tez inka i wiesz co, dobrze, ze zuzia tez jest czarna (choc nie cala). latwiej bylo sie Klusce do Nowego Domku przekonac. i czasem wydaje mi sie, że podoba się jej w tym Nowym Domku, a Zuzia bez bolu i lez podzielila sie z nia swoim Domkiem oraz tajemnicami i sposobami na to jak urobic tych Nowych.
:lol:

kasia h

 
Posty: 40
Od: Czw gru 28, 2006 17:36

Post » Pt lut 09, 2007 20:49

dronusia jak znajdziecie czas dajcie znac, tez postaram sie zalatwic urlop i przyjechac, moze warto z tymi ludzmi z hotelu pogadac.

kasia h

 
Posty: 40
Od: Czw gru 28, 2006 17:36

Post » Pt lut 09, 2007 21:08

Nie pomogę, ze względu na mój stan zdrowia i ilość kociastych, ale będę podnosić, choć to pomoc nikła. :cry:

Zakocona

 
Posty: 6992
Od: Czw lut 03, 2005 22:19
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt lut 09, 2007 21:29

Zakocona pisze:Nie pomogę, ze względu na mój stan zdrowia i ilość kociastych, ale będę podnosić, choć to pomoc nikła. :cry:


Każda sie liczy :)
Obrazek
Naszym kotom się przelewa - darowiznę na konto!
Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń
47 1940 1076 3018 9272 0000 0000

Igulec

 
Posty: 4284
Od: Wto mar 28, 2006 21:15
Lokalizacja: Kocia Dolina Filia Inowrocław

Post » Pt lut 09, 2007 21:53

Witam, tutaj Agata.Byłam dzisiaj kotki nakarmić.Dostały same pyszności:ciepłą śmietankę, mięsko i suche.Bidulki wcinały aż im się uszy trzęsły :( Żadnych nowych kotów nie było.Wkurzyłam się znowu, bo przez szyby było widać jak jacyś ludzie się obżerali a obok głodne koty i pies, który dzisiaj piszczał.Też dostał trochę kociego "papu".I oczywiście kolejna porcja sałatki wyrzucona na śnieg przez kogoś z kuchni hotelowej.Czy ludzie nie rozumieją, że koty warzyw nie jedzą!!

agatka84

 
Posty: 3534
Od: Pt lut 09, 2007 21:41
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt lut 09, 2007 23:08

Agatko, dobrze, ze możesz kociaste dokarmic. I witaj na forum :D
Obrazek
Naszym kotom się przelewa - darowiznę na konto!
Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń
47 1940 1076 3018 9272 0000 0000

Igulec

 
Posty: 4284
Od: Wto mar 28, 2006 21:15
Lokalizacja: Kocia Dolina Filia Inowrocław

Post » Sob lut 10, 2007 2:08

Witaj, Agata! Jakie to szczęście, że ogonki mają Ciebie i nie muszą jeść warzywek. A może skontaktujcie się z kasią h i pogadajcie o tej sytuacji (konkretnie o szansach na dogadanie się z ludźmi zarządzającymi hotelem)?

Zakocona, Igulec ma rację - każda pomoc jest ważna.

Kasia h - dzięki wielkie za wpłatę na konto Obrazek

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lut 10, 2007 9:22

Jeśli chodzi o rozmowę z kimś z hotelu, to ja osobiście z nikim nie rozmawiałam.Rozmowę próbowała podjąć pani prezes TOZ-u.Najprawdopodobniej kierowniczka restauracji hotelowej zaczęła się wydzierać, że oni kotów nie chcą, że trzeba je wytruć, że ona niby to komuś zgłaszała itd.Prezes TOZ-u w trakcie tej rozmowy wydawała się rzeczowa i sensowna, ale niestety na tym się skończyło.Zresztą jak oni działają to każdy wie.Obawiam się, że do ludzi z tego hotelu to żadne argumenty nie trafią, chyba że ktoś ma naprawde zdolności negocjacyjne.
Z hotelem bezpośrednio sąsiaduje zakład Towimor, więc jakby w hotelu się nie udało czegoś załatwić to można tam spróbować.Może tam są ludzie bardziej świadomi, chociaż z tą świadomością w naszyCm kraju jest cienko.

Reddie, Zosia wdaje sie w Mańka-zaczyna wstawać coraz wcześniej.Dzisiaj o 5 rano i siusiu zrobiła a potem Maniek.Manias ją budzi codziennie ok.3-4 nad ranem.Co zrobić, sen nieważny, koty ważniejsze :) Z Zosią nie byłam jeszcze u weta, bo mój zaufany wet jest na urlopie a do innego wolałabym nie chodzić.Pójdziemy we wtorek i zobaczymy co z tą trzecią powieka no i to badanie kupki mnie martwi.A kupki robi już ładne:))hehe

agatka84

 
Posty: 3534
Od: Pt lut 09, 2007 21:41
Lokalizacja: Toruń

Post » Sob lut 10, 2007 15:21

no wlasnie tacy ludzie to powinni na biegunie mieszkac, choc i tam sa ludzie wrazliwi na krzywde ludzie.
sluchaj agata, ja nie mieszkam w toruniu, wiec jakbys mogla podaj mi dokladnie gdzie to jest i o jakie miejsce chodzi,
negaocjatorem nie jestem ale zawsze uwazam, ze w pysk za pytanie mi nikt nie da, a jak da, to sa na to inne sposoby:)

za kociaki trzymamy kciuki,

kasia h

 
Posty: 40
Od: Czw gru 28, 2006 17:36

Post » Sob lut 10, 2007 18:12

To ja trzymam kciuki za przebiego rozmów z hotelem lub ew. z Towimorem (oczywiście nie mam na myśli BUDYNKÓW ;) ).

A Zośkę i Maniasa wymiziać proszę :)

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lut 11, 2007 12:32

Trochę nam się spadło. Podniosę.

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lut 11, 2007 14:20

witam,
Kociaste są przy hotelu Walter.Hotel znajduje się w kierunku na Bydgoszcz-Fordon jak wyjeżdża się z Torunia.Jadąc w tym kierunku po prawej stronie będą jakieś strzałki z napisem Walter, Nova Trading, one wskazują aby skręcić w lewo.Po skręceniu w lewo mija sie szkołę Rydzyka (nie można jej nie zauważyć) a za szkoła będzie właśnie hotel Walter.Na wprost znajduje się Towimor.

agatka84

 
Posty: 3534
Od: Pt lut 09, 2007 21:41
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie lut 11, 2007 15:07

Zosia wczoraj dała niezły popis :lol: Po firanie wskrobała się na karnisz i sobie po nim chodziła.

agatka84

 
Posty: 3534
Od: Pt lut 09, 2007 21:41
Lokalizacja: Toruń

Post » Pon lut 12, 2007 11:36

Kasiu, hotel przy którym mieszkają koty to Hotel Walter, na mapie wygląda to TAK, to jest tak zwany Port Drzewny i jadąc z Bydgoszczy zjazd jest po prawej stronie. Nie da się go przegapić, gdyż są tabliczki z napisami "Hotel Walter" oraz "Nova Trading". Wyższa Szkoła Kultury społecznej oraz miedialnej jest widoczna, również po prawej stronie, jest to bardzo duży żółtawy budynek, który wygląda tak:
Obrazek
Co do kiciów, cieszę się Agata, że tam jeździsz, postaram się sama tam podjechać w tym tygodniu, czy myślicie, że udałoby się nam zgrać jakoś razem, żeby podjechać do tego hotelu? I czy lepiej zadzwonić tam wcześniej, żeby mieć pewność, że ktoś nas wysłucha? Ach, no i co z tym piesiem... jego przecież nie zabierzemy... a on lepiej od tych kotów tam nie ma :( Dla tych, którzy o piesiu nie wiedzą - jest to olbrzymi czarny pies (coś a'la nowofunland - sorrki, jeśli pomerdałam, nie znam się na rasach :oops: ), nie ma on budy, też śpi na śniegu i również karmiony jest resztkami warzyw (tak wynika z obserwacji), chętnie zjada kocie jedzenie. Czy nie możnaby wymóc na tych ludziach, żeby dali mu chociaż ocieplaną budę i coś dobrego do jedzenia? :?

Ps. Agata, Maniek musi cieszyć się sporym autorytetem, skoro przestawił Zosię na wstawanie o tak wczesnych porach :twisted: Trochę Ci współczuję tego rannego wstawania, może udałoby się Mańka w dzień wybawić, żeby całą noc przespał, co? :wink:
Obrazek

dronusia

 
Posty: 2169
Od: Sob mar 26, 2005 13:32
Lokalizacja: Toruń / Holandia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 207 gości