Dziki- pierwsza wizyta u weta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 12, 2006 14:35

A tak swoją drogą to kotek jest bardzo ładny! Brudny, jak to powsinoga, ale odchuchać, podleczyć i będzie z niego piękny, biały kocur kanapowy :lol:

Powodzenia leelex :!: :ok:
Obrazek

Ukradły mi po kawałku serca... Behemot, Figelotka, Pirat, Rutka, Burratino...

olifka1

 
Posty: 1283
Od: Czw sty 05, 2006 19:00
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pt maja 12, 2006 15:04

olifka1 pisze:A tak swoją drogą to kotek jest bardzo ładny! Brudny, jak to powsinoga, ale odchuchać, podleczyć i będzie z niego piękny, biały kocur kanapowy :lol:

Powodzenia leelex :!: :ok:


dokładnie mnie też sie już dawno spodobał, cieszę sie że nim sie zajmiesz :)

Monika L

 
Posty: 5444
Od: Śro wrz 21, 2005 14:53
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt maja 12, 2006 21:40

A Dzikuś był u nas dziś na grilu :) Pora nie-wetowa była, więc nie było wizyty, ale za to jak wesoło było! :)
Moja kotka się z nim bawi. Trochę sie boję czy się niczym nie zarazi... On jej nie gryzie tylko sie tak ganiaja po podwórku. A ona okazuje mu uległośc, bo sie pokłada przed nim. Potem Dziki położył sie i jadł trawę (może jakiś problemik żołądkowy...) A ona poszła zobaczyc co tam dobrego ma :lol: Taaaaaka była ciekawa, szukała po trwaniku, ale chyba nie zaczaiła o co chodzi :)
Jak go głaskałam to wydawał się całkiem w porządku... Zjadł końską dawke karmy, zaznaczył mi worek ze śmieciami i poszedł...
Leelex, Tereska & Leeloo za TM :(

leelex

Avatar użytkownika
 
Posty: 1910
Od: Śro lut 01, 2006 22:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 12, 2006 22:10

łap kociacha jak Twoja mała taka zachwycona nim :wink:
nie no wiem że nie masz miejsca :( ale czy on się nada do domu jeśli jest takim włóczęgą?
Obrazek

amelka

 
Posty: 2562
Od: Śro sty 04, 2006 13:05
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt maja 12, 2006 23:00

Leelex, jezeli potrzebujesz na leczenie Dzikiego, to dostaniesz ode mnie z "kociej kasy" - przeciez w tym celu wlasnie ludzie z forum mi ja wplacili, na leczenie potrzebujacych kotow. Chyba ze ktos zechce konkretnie leczenie Dzikiego zasponsorowac to oczywiscie bedzie to wspanialy gest, bo zawsze mamy kolejki kotow do leczenia.

Do weta ktorego ja jezdze wiesz i uwazam ze liczy bardzo preferencyjnie dla bezdomniakow, chyba ze wolisz do tego swojego blizej jechac jezeli nie zedrze po 30zl za kazda wizyte (mam nadzieje). A na kastracje bezdomniaka mozna wziac talon ze schroniska lub z TOZu taki na jaki kastrowana byla Lulu, ktora teraz masz na tymczasem.

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 13, 2006 20:54

Najpierw chce go zabrać na ogledziny, żeby wiedzieć co i jak i ile kasy będzie potrzebne. Ale bon na sterylkę bardzo się przyda. Chociaż ciąć go chcę dopiero jak już oddam Lulu.

Dziki przyszedł dziś znów wieczorem. O 19, a wet przyjmował do 13 dziś, więc nadal czekam. Czekając troche go sfociłam.

Mówię: Marta, pogłaskaj go, żeby było widać że się daje :D Ale Marta wygląda jakby tygrysa głaskała :)

Obrazek

Próbowałam po raz kolejny uszy złapać, żebyście looknęli czy świerzb może... Ale on się wstydzi swoich uszu 8)

Obrazek

No i ogólne- smutne spojrzenie kota ktory być może bedzie szukał domu...

Obrazek

Tak BTW- patrzyłam na koci bazar. Same "kocie" akcesoria... A ja myśałam że sprzedam jakieś książki, może torebkę... Myślicie że "wypada"?
Leelex, Tereska & Leeloo za TM :(

leelex

Avatar użytkownika
 
Posty: 1910
Od: Śro lut 01, 2006 22:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 13, 2006 20:56

leelex, pewnie że wypada! :)
ja wystawiłem radiator na procesor + pamięć RAM ale jakoś nie było chętnych :lol:
Obrazek
Obrazek
Wątek Tatry
GG: 1563773

enduro

 
Posty: 3577
Od: Sob wrz 10, 2005 22:43
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 13, 2006 21:01

wszystko wypada sprzedawać, a ksiązki w szczególności... :lol: bo księgarnie to... no, jednym słowem, często jest tam cena nie dla mnie, a jeśli mam już zapłacić, to wole na dobry cel...
Obrazek
Naszym kotom się przelewa - darowiznę na konto!
Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń
47 1940 1076 3018 9272 0000 0000

Igulec

 
Posty: 4284
Od: Wto mar 28, 2006 21:15
Lokalizacja: Kocia Dolina Filia Inowrocław

Post » Nie maja 14, 2006 11:37

aassiiaa pisze:jak chcesz podesle ci kilka rzeczy (drobniutkie ale zawsze cos;)) na ewentualne aukcje - podaj adres na PW.


aassiiaa bardzo dziękuję za propozycje, ale tak sobie myślę- czy jest sens płacić koszty wysyłki 2 razy? Najpierw do mnie potem do kupującego? Jak wieczorem będę miała wiecej czasu to wystawię kilka książek, żeby miec na "dobry początek" kilka złotych na pierwszą wizytę. (jak tylko uda mi się ją wreszcie odbyć)
Leelex, Tereska & Leeloo za TM :(

leelex

Avatar użytkownika
 
Posty: 1910
Od: Śro lut 01, 2006 22:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 14, 2006 21:48

aukcja przeniesiona na koci bazar
Ostatnio edytowano Wto maja 16, 2006 17:48 przez leelex, łącznie edytowano 1 raz
Leelex, Tereska & Leeloo za TM :(

leelex

Avatar użytkownika
 
Posty: 1910
Od: Śro lut 01, 2006 22:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 15, 2006 9:14

leelex pisze:
aassiiaa pisze:jak chcesz podesle ci kilka rzeczy (drobniutkie ale zawsze cos;)) na ewentualne aukcje - podaj adres na PW.


aassiiaa bardzo dziękuję za propozycje, ale tak sobie myślę- czy jest sens płacić koszty wysyłki 2 razy? Najpierw do mnie potem do kupującego? Jak wieczorem będę miała wiecej czasu to wystawię kilka książek, żeby miec na "dobry początek" kilka złotych na pierwszą wizytę. (jak tylko uda mi się ją wreszcie odbyć)



masz racje :) tylko chodzi o to ze ja nie bardzo mam czas zajac sie aukcjami - niestety :( wiec moze umowmy sie tak ze ja podesle ci zdjecia, zrobisz aukcje i podasz gdzie mam poslac rzeczy - ok ??

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 15, 2006 19:31

aassiiaa pisze:
leelex pisze:
aassiiaa pisze:jak chcesz podesle ci kilka rzeczy (drobniutkie ale zawsze cos;)) na ewentualne aukcje - podaj adres na PW.


aassiiaa bardzo dziękuję za propozycje, ale tak sobie myślę- czy jest sens płacić koszty wysyłki 2 razy? Najpierw do mnie potem do kupującego? Jak wieczorem będę miała wiecej czasu to wystawię kilka książek, żeby miec na "dobry początek" kilka złotych na pierwszą wizytę. (jak tylko uda mi się ją wreszcie odbyć)



masz racje :) tylko chodzi o to ze ja nie bardzo mam czas zajac sie aukcjami - niestety :( wiec moze umowmy sie tak ze ja podesle ci zdjecia, zrobisz aukcje i podasz gdzie mam poslac rzeczy - ok ??


OK, to jest dobre rozwiązanie. Prześlij mi zdjęcia w takim razie na gayewska@interia.pl :)

A Dziki już po pierwszej wizycie u weta. Anioł z niego był w poczekalni, a czekaliśmy 45 minut. Nawet moja kotka nie jest taka grzeczna w transporterku.

Okazało się że Dziki jest mocno wyziębiony. Ma ostre zapalenie krtani i tchawicy. Może dlatego przestał się myć... :?: W czwartek kolejny zastrzyk, a ja mam nadzieję że przyjdzie w czwartek, bo na razie trochę chyba przestał mi ufać za tego kłuja w pupkę...

Poza tym dr Molenda powiedział że temperamentny z niego kocurrro 8)
Leelex, Tereska & Leeloo za TM :(

leelex

Avatar użytkownika
 
Posty: 1910
Od: Śro lut 01, 2006 22:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 16, 2006 11:38

ok jutro albo pojutrze postaram ci sie je przeslac :)

a tak mi sie wydaje ze jak dasz te ksiazki na koci bazarek to szybciej pojda :)

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: BobbyNEAMY, Google [Bot] i 163 gości