*Koty z Borów Tucholskich* - pilnie potrzebny ktoś z Chojnic

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 05, 2006 18:45

marinella pisze:dobijam sie do sydney i dobic sie nie moge

cos sie ponoc miało pozmieniac z numerami kont
chciałabym wpłacic za moja Mimi oraz moze wygrzebie tez na sterylke troche
czy ktos mogłby mi na pw dac numer konta co gdzie i komu ;)

Sydney podała konto na 1-szej stronie, mozesz śmiało wpłacać. :D

Pozdrawiam wszystkich :ok:
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw sty 05, 2006 19:04

ale ja jestem guła :oops: :oops: :oops:
mogłam od razu sprawdzic poczatek watku

no to robimy przelew
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Czw sty 05, 2006 19:16

wpłaciłam

ja mam pytanie odnosnie mojej Mimi
czy ona sie nadaje do adopcji normalnej ? poszukaląbym jej domku
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Czw sty 05, 2006 19:48

Może być problem z adopcją, szczególnie, jeżeli byłaby niewychodząca. Te koty są cały czas na wolności i podejrzewam, że ciężko byłoby im sie przystosować.
Ale może się mylę.
Moja pierwsza kocia miłość
za TM
Obrazek Obrazek
Nie tworzysz świata, jest on zastany. Można tylko ruszyć tyłek i coś zmieniać. (Anda)

kota7

Avatar użytkownika
 
Posty: 12351
Od: Czw sty 27, 2005 20:19

Post » Czw sty 05, 2006 23:03

Sydney pisze:
frida pisze:ha ha ha
cha cha cha! mloda Melcia okazala sie kocurkiem, wnetrem z niedorozwinietymi jajeczkami :)
zostanie pewnie Mela ;) ale w ten oto sposob dokonala sie kastracja pierwszego kocurka z krysinego stadka
za chwile zdjecia ....


No to nieźle ;) kurcze nadal tak dużo tych kotek do sterylizacji, wydawało mi się, że mniej zostało... myślę, że dobrze by było na nie znów pieniądze zbierać.
Czy ktoś chciałby wspomóc sterylki przed wiosną??


A ile kosztuje jedna sterylka? Bo mam pewien plan: mianowicie mam parę książek do licytacji (kryminałów + o tematyce okołowegetariańskiej), mogę wystawić tzw. miaukcję 8)
I ile kotek zostało w sumie do ciachnięcia?
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Czw sty 05, 2006 23:13

Pozdrowienia dla PIEGUSKA przesyłaObrazek
"Jestem! Wydoroślałem, zmężniałem, przytyłem, zostałem obarczony obowiązkami, jak wszystkie inne dorosłe koty w naszej społeczności, ot, dzieciństwo się skończyło. Piegusku, buziaki i podziękowanie"!

Pozdrowienia dla MARASZKA przesyła ObrazekObrazek
"Jestem przytulnym chłoptasiem - tak o mnie gośćka powiedziała :-/ czy to znaczy, że dobrze?? Biegnę szybko gdy otwierają sie drzwi autobusu, bo tam zaraz nie tylko ogień zabuzuje, tam "przylepkom" i innych "przytulnym chłoptasiom i dziewczynkom" zawsze skapnie coś dodatkowego, super smakołyk, ale cii, bo nie wszyscy o tym wiedzą, jeszcze by się zbiegli! A jak lubię się łasić - to chyba widać? Naprawdę mam na imię Kiziek-Miziek :D Maraszku - dzięki"!

Pozdrowienia dla MYSZSZY od ObrazekObrazek
"Jestem przyboczną ;) nie zawsze tak było, ale od jakiegoś czasu - zawsze przy naszej Krysi, chodzę za nią jak cień i wpatruję się w nią wiernie. Myszszo, bardzo Ci dziękuję"!

frida

 
Posty: 489
Od: Pt paź 01, 2004 0:17
Lokalizacja: dawniej chojnice

Post » Czw sty 05, 2006 23:38

Pozdrowienia dla FRASZKI przesyła ObrazekObrazek
""Zimą właściwie nie wychodzę z autobusu, lubię ciepło, lubię spokój i nie lubię kiedy Krysia nas zostawia. Nie lubię też obcych, ale za mądra jestem, by uciekać jak Morus czy Uszatka. Nauczyłam się, że ci obcy są przeważnie dobrzy, Krysia nam to mówiła. Fraszko, odwiedź nas jeszcze. Dziękuję Ci"!

Pozdrowienia dla PINI 1 przesyła Obrazek
"Jestem dzika, niedostępna i wyniosła, pojawiam się i znikam jak zjawa. Naprawdę mam na imię Ślipka. Zawsze jestem tam, gdzie akurat muszę i choć oczy od początku mam niesprawne, widzę wszystko co trzeba i mam sie dobrze. Nie mam we zwyczaju okazywania wdzięczności, a co mi tam!, ale to dla mnie nie ujma ;) Pini 1 dziękuje Tobie i wszystkim, bo dzięki Waszej pomocy mój ród ma się dobrze :D"!

KLAUDIO- przepraszam, ale Uszatki nie mam, bo zwiała na mój widok z autobusu i nie chciała dać się odnależć;
myślę, że bedzie w porządku, gdy w jej imieniu przemówi Krysia, która zawsze gdy się widzimy, prosi, by wszystkim serdecznie dziękować,
tym razem przesyła również wraz ze swoimi podopiecznymi gorące życzenia noworoczne :D

ciepłe uściski dla wszystkich pomagających w ten czy inny sposób
dla kociarzy z krwi i kości
dla wszystkich kotów w potrzebie zaś jedno życzenie: dobrego domu na całe życie

frida

 
Posty: 489
Od: Pt paź 01, 2004 0:17
Lokalizacja: dawniej chojnice

Post » Pt sty 06, 2006 0:19

frida pisze:Pozdrowienia dla FRASZKI przesyła ObrazekObrazek
""Zimą właściwie nie wychodzę z autobusu, lubię ciepło, lubię spokój i nie lubię kiedy Krysia nas zostawia. Nie lubię też obcych, ale za mądra jestem, by uciekać jak Morus czy Uszatka. Nauczyłam się, że ci obcy są przeważnie dobrzy, Krysia nam to mówiła. Fraszko, odwiedź nas jeszcze. Dziękuję Ci"!

Och Perełko, wzuszyłam się... :cry:
Jeszcze Ciebie odwiedzę, poczekajmy do wiosny, a tymczasem trzymaj się ciepło koteczko kochana. :ok:
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt sty 06, 2006 0:23

frida pisze:Pozdrowienia dla PIEGUSKA przesyłaObrazek
"Jestem! Wydoroślałem, zmężniałem, przytyłem, zostałem obarczony obowiązkami, jak wszystkie inne dorosłe koty w naszej społeczności, ot, dzieciństwo się skończyło. Piegusku, buziaki i podziękowanie"!


:1luvu: :1luvu:
Faktycznie urosl :lol:
Co z jego oczkiem? [/list]

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt sty 06, 2006 0:32

chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pt sty 06, 2006 0:47

piegusek pisze: :1luvu: :1luvu:
Faktycznie urosl :lol:
Co z jego oczkiem?


uczciwie mówiąc - nie wiem, ale nie pamiętam, bym coś niepokojącego zauważyła u młodziaków, oprócz Mimi - ma kaszelek, a Kiziek-Miziek (vel Krzywyłebek) kicha
No i Gonzo, ale on nie młodziak i u niego to ewidentny wieloletni niezyt

sporo z nich ma takie suche, "przedłużane śpiochy", to pewnie nie śpiochy, osobiście wiążę to z takim stanem charakterystycznym dla duzych skupisk i braku codziennego sprawdzania oczek, uszek itd,no bo jak jednej osobie..

potrzebujace Krysia wyłapuje i zakrapia im oczka, wlasnie konczy jej się kropelkowy antybiotyk (genta)

frida

 
Posty: 489
Od: Pt paź 01, 2004 0:17
Lokalizacja: dawniej chojnice

Post » Pt sty 06, 2006 0:51

Powiedz ile potrzeba na kropelki, zrobie jakis przelew dodatkowy, czekaja mnie 3 sterylki, wiec niewiele mam dodatkowo, ale cos wyskrobie.

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt sty 06, 2006 1:01

Piegusku kochany:)
jak sadze jedna fiolka to niewielkie koszta
ale po pierwsze troche tych fiolek tam zapewne idzie
a dodatkowym utrudnieniem jest fakt ze trzeba sie wybrac po recepte, bo antybiotykow inaczej nie daja
bede w poniedzialek u weta z Piratem, to opytam dokladnie, bo nie pamietam oraz zaproponuje Krysi, ze moge jej przywieźć

frida

 
Posty: 489
Od: Pt paź 01, 2004 0:17
Lokalizacja: dawniej chojnice

Post » Pt sty 06, 2006 8:56

Okej, to ja czekam na informacje i przesle ile bede mogla - rozumiem, ze na to konto, na ktore place za Rudaska? :)

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt sty 06, 2006 10:51

piegusek pisze:Okej, to ja czekam na informacje i przesle ile bede mogla - rozumiem, ze na to konto, na ktore place za Rudaska? :)

Nowe konto podane jest w pierwszym poście. :D
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 224 gości